Koncert. Renata Przemyk

W niedzielę 25 lipca w Pick & Roll Club wystąpi Renata Przemyk. Artystka od lat jest nieobecna w mediach, nie flirtuje z show biznesem, pomimo tego jej płyty nierzadko sprzedają się w wysokich nakładach.

Renata jest jedną z najbardziej charakterystycznych piosenkarek w Polsce. Stworzyła własny styl muzyczny – zawieszony gdzieś pomiędzy poezją śpiewaną a punk rockiem, w połączeniu z jej zadziornym, surowym głosem w efekcie tworzy mieszankę wybuchową. Sama pisze muzykę do swoich piosenek i sama je produkuje. Występowała w teatrze, pisała muzykę do przedstawień teatralnych, śpiewała gościnnie z innymi artystami. Stale udowadniając, że jest piosenkarką wielkiego formatu. Wokalistka znalazła się w setce najwybitniejszych artystów ubiegłego stulecia wg tygodników: Wprost i Polityka. W 2009 roku została nagrodzona za całokształt przez London Music Academy.

Koncert rozpocznie się o 20.30.

Bilety w cenie 50 zł, do nabycia codziennie w Biurze Obsługi Klienta w godz. 9.00-20.00. Informacja i rezerwacja miejsc pod numerem tel. 508 263 439.Skomentuj

Musisz być zalogowanym żeby komentować.