Dzień za Bezcen w Fashion House

W najbliższy piątek 14 maja w Fashion House Outlet Centre odbędzie się akcja promocyjna – Dzień za Bezcen. W niektórych sklepach obniżki sięgną nawet 90 procent.

Klienci będą mieli w czym wybierać, w gdańskim outlecie znajduje się ponad 80 firmowych salonów. Produkty będą oznakowane specjalnymi metkami, na których widoczne są trzy ceny: oryginalna (czyli taka, jaka obowiązuje w firmowym sklepie), cena outlet (obowiązująca przez cały rok w Fashion House) oraz cena w ramach akcji Dzień za Bezcen. Potrwa ona od godziny 10 do 22.

The Outlet Centre to fabryczne salony, gdzie są sprzedawane markowe produkty w cenach niższych od 30 do 70 procent w stosunku do cen w zwykłych sklepach. Produkty, które można nabyć w Fashion House to końcówki serii lub kolekcji, kolekcje z poprzednich sezonów oraz nadwyżki produkcyjne.

Taki sposób robienia zakupów określa się mianem „Smart Shopping”, jest to umiejętność korzystania z okazji zakupu dobrej jakości produktów w okazyjnych cenach. Idea została zapoczątkowano w Stanach Zjednoczonych, aktualnie jest popularyzowana na całym  świecie.Skomentuj

Musisz być zalogowanym żeby komentować.